Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa Altındağ Mahallesi yenileniyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ, ALTINDAĞ MAHALLESİ’NDE ASFALT YENİLEME ÇALIŞMA BAŞLATTI.

Muratpaşa Altındağ Mahallesi yenileniyor
21 Mayıs 2018 - 12:48
banner

Muratpaşa Belediyesi, Altındağ Mahallesi’nde asfalt yenileme çalışma başlattı.

Muratpaşa Belediyesi, yağmursuyu drenajı, doğalgaz, telefon ve elektrik hatları gibi altyapısı tamamlanan mahallelerde, yol-kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Altındağ Mahallesi’nde Yıldız-Tonguç Caddeleri arasında kalan sokakların yol ve kaldırımlarını yenilemeye başladı. 1. etap olarak başlatılan çalışmalar kapsamında 10 sokağın yol ve kaldırımları yenilenecek. 10 sokak, Avrupa standartlarında, uzun ömürlü sıcak asfaltla kaplanacak.

1. etapta 10 sokak

Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerden başlayarak yolları Avrupa standartlarında, uzun ömürlü sıcak asfaltla kapladıklarını belirten Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Altındağ Mahallemizin tüm yol ve kaldırımlarını etaplar halinde yenileyeceğiz. Ekiplerimiz şu an, eski ve bozulmuş asfaltları kazıyor. Hemen ardından sıcak asfaltla kaplamaya başlayacak. 1. etap çalışmalarımızda, 10 sokakta 3937 ton sıcak asfalt kullanarak, toplam 3100 metrelik yolu yenileyeceğiz. Yine 7000 metrekarelik kaldırım düzenlemesi yapıp, turunç fidanları dikeceğiz” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim