Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa Belediyesi bayram önlemleri

Kurbanlıkların uygun koşullarda satış ve kesimi için gerekli düzenlemeleri yapan Muratpaşa Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm önlemleri aldı. Vatandaşlar uyarı ve şikayetlerini, 444 80 07 numaralı Turunç Masa Çağrı Merkezi’ne iletebilecek.

Muratpaşa Belediyesi bayram önlemleri
30 Ağustos 2017 - 12:22

Kurbanlık hayvan satış ve kesme alanları düzenleyip kullanıma sunan Muratpaşa Belediyesi, rutin denetimlerini sıklaştırarak sürdürüyor. Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, özellikle tatlı üretim ve satışı yapılan işyerlerinin denetimini yapıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü, kent temizliğinin yanı sıra Muratpaşa Belediyesi’nce belirlenen kurban kesim alanlarında da çalışmalar yapacak.


Muratpaşa Belediyesi Zabıta, Park ve Bahçeler, Fen İşleri, Veteriner ve Temizlik İşleri Müdürlükleri, kamu kurumları için ilan edilen idari izin ve bayram süresince hizmet vermeye devam edecek. İki ayrı kesim noktasında Muratpaşa Belediyesi kesim elemanları görev alacak. Vatandaşlar uyarı ve şikayetlerini, 444 80 07 numaralı Turunç Masa Çağrı Merkezi’ne iletebilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al