Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa bisikletçileri Samsun’da

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN DESTEKLERİYLE 7 MAYIS’TA ANTALYA’DAN PEDALA BASAN CUMARTESİ TAYFA BİSİKLET GRUBU, SAMSUN’A ULAŞTI VE 19 MAYIS KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE ATATÜRK ANITINA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL ADINA ÇELENK SUNDU.

Muratpaşa bisikletçileri Samsun’da
19 Mayıs 2018 - 11:36

Muratpaşa Belediyesi’nin destekleriyle 7 Mayıs’ta Antalya’dan pedala basan Cumartesi Tayfa bisiklet grubu, Samsun’a ulaştı ve 19 Mayıs kutlamaları çerçevesinde Atatürk anıtına Belediye Başkanı Ümit Uysal adına çelenk sundu.

Muratpaşa Belediyesi çalışanları Aykut Şahin, Mehmet Ertuğrul, Onur Kuş, Ragıp Karalar ve Berk Uzun’dan oluşan Cumartesi Tayfa bisiklet grubunun Antalya’dan Samsun’a 7 Mayıs’ta başlayan 3. Geleneksel Cumhuriyet Değerleri Bisiklet Turu sona erdi.

Bisikletçiler, Antalya’dan Samsun’a 941 kilometre pedal basarken 19 Mayıs’ta ulaştıkları Samsun’da, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Atatürk anıtına Belediye Başkanı Ümit Uysal adına çelenk sundu.

Bisikletçilerden Onur Kuş, ekip olarak 2016’da 18 Mart’ta Çanakkale’ye, 10 Kasım’da ise Ankara’ya bisiklet turu düzenlendiklerini belirterek, “19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 99 yıl önce bağımsızlık ateşini yaktığı kentte olmak bizim için ayrı bir gurur. Diğer turları olduğu gibi bu turu da gerçekleştirmemizi sağlayan Belediye Başkanımız Ümit Uysal’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat