Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’da 467 çocuk, sanata ilk adımını attı

MURATPAŞA BELEDİYESİ, OKULLARIN YAZ TATİLİNE GİRMESİNİN ARDINDAN, ÇOCUKLAR İÇİN KÜLTÜR-SANAT KURSLARI DÜZENLEDİ. 11 BRANŞTA AÇILAN KURSLARA KATILAN 467 ÇOCUK, SANATA İLK ADIMINI ATTI.

Muratpaşa’da 467 çocuk, sanata ilk adımını attı
25 Ağustos 2018 - 10:52
banner

Muratpaşa Belediyesi, okulların yaz tatiline girmesinin ardından, çocuklar için kültür-sanat kursları düzenledi. 11 branşta açılan kurslara katılan 467 çocuk, sanata ilk adımını attı.

Muratpaşa Belediyesi, 7-14 yaş arası çocukların sanatla içiçe yaz tatili geçirmeleri için sanat kursları düzenledi. Kurslar, Değirmönü Kurs Merkezi’nde 11 branşta yapıldı. Çocuklar, yaz tatillerinde, ağaçların gölgesinde, kuş sesleri içinde sanatla tanıştı.

Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilen kurslar, 11 branşta 14 öğretmenle birlikte gerçekleştirildi. Eğitim-öğretim yılı açılmadan tamamlanan kurslara 467 çocuk katıldı. Çocuklar, hafta içi her gün yapılan kurslarda; seramik çalışmalarıyla, gitardan bağlamaya, yan flütten kemana ve orga, tiyatrodan dramaya, diksiyona ve dansa kadar farklı branşlarda sanata adım attı. Çocuklar, en yoğun katılımı, 85 kişi ile gitar, 67 kişi ile dans ve 44 kişiyle drama kurslarına yaptı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co