Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’da 541 kedi ve köpek sahiplendirildi

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN SOKAK HAYVANLARI GEÇİCİ BAKIMEVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE 541 KEDİ VE KÖPEK SAHİPLENDİRİLDİ. MERKEZDE, SAHİPLENDİRİLEN HAYVANLARIN AŞILAMA, KISIRLAŞTIRMA VE MUAYENE İŞLEMLERİ ÜCRETSİZ OLARAK YAPILIYOR.

Muratpaşa’da 541 kedi ve köpek sahiplendirildi
28 Şubat 2018 - 11:24
banner

Muratpaşa Belediyesi’nin Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 541 kedi ve köpek sahiplendirildi. Merkezde, sahiplendirilen hayvanların aşılama, kısırlaştırma ve muayene işlemleri ücretsiz olarak yapılıyor.

Muratpaşa Belediyesi’nin Ermenek Mahallesi’nde bulunan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi aracılığıyla, 2017 yılında 299 köpek ve 242 kedi yeni bir yuvaya kavuştu. Sahiplendirilen hayvanların kimliklerini çıkartılmasından aşılarına, kısırlaştırma ve rutin muayeneleri merkez veterinerleri tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Merkezde sahiplendirme çalışmalarıyla birlikte 2017’de, bin 391 kedi, 603 köpek kısırlaştırma operasyonu gerçekleştirildi.

Bu çalışmalarla birlikte Yeşilbahçe, Kırcamii, Fener, Yeşilbahçe, Güzeloba, Altındağ ve Memurevleri Mahalleleri’nde bulunan parklarla birlikte belediyeye ait spor alanlarına köpek dışkı ünitesi yerleştirildi. Ayrıca 65 aynı noktada Muratpaşa Belediyesi’nin mama ve su kapları bulunurken 29 noktaya da kedi evi konuldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co