Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa’da camilere gül suyu

ANTALYA (İHA) – MURATPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN PERİYODİK OLARAK İBADETHANELERE YAPILAN TEMİZLİK VE BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. MURATPAŞA BELEDİYESİ EKİPLERİ, KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ, CAMİLERİ TEMİZLEYİP GÜL SUYU SIKTI.

Muratpaşa’da camilere gül suyu
19 Ağustos 2018 - 11:38

Muratpaşa Belediyesi tarafından periyodik olarak ibadethanelere yapılan temizlik ve bakım onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Muratpaşa Belediyesi ekipleri, Kurban Bayramı öncesi, camileri temizleyip gül suyu sıktı.

Muratpaşa Belediyesi tarafından ilçe sınırları içerisinde bulunan 120 cami, 20 mescit, 3 kilise ve 1 cem evinin temizlikleri, bakım ve onarımları tüm yıl boyunca periyodik olarak yapılıyor. Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen bu çalışmalarda ibadethaneler süpürülüyor, camları siliniyor, tuvalet ve bahçe temizliği yapılarak gül suyu sıkılıyor. Vatandaşların daha hijyenik koşullarda ibadetlerini gerçekleştirmeleri sağlanıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi temizlediği camilere gül suyu da sıktı.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği ısparta elektrikısparta forkliftko cuceoyuncu forumu