Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Muratpaşa’da Tarih ve Toplum söyleşileri devam ediyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN TOPLUM VE TARİH SÖYLEŞİLERİNİN 3’ÜNCÜSÜ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) ÖĞRETİM ÜYESİ DR. MUSTAFA ŞANLI’NIN ‘CUMHURİYETİN İKTİSADİ KAZANIMLARI ÜZERİNE’ BAŞLIKLI SÖYLEŞİSİYLE DEVAM ETTİ.

Muratpaşa’da Tarih ve Toplum söyleşileri devam ediyor
26 Nisan 2018 - 9:22

Muratpaşa Belediyesi’nin Toplum ve Tarih Söyleşilerinin 3’üncüsü Akdeniz Üniversitesi (AÜ) öğretim üyesi Dr. Mustafa Şanlı’nın ‘Cumhuriyetin İktisadi Kazanımları Üzerine’ başlıklı söyleşisiyle devam etti.

Muratpaşa Belediyesi, düşün hayatına katkı sunmak, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısının güçlenmesini sağlamak, akıl ve eleştiriyi aynı çizgide buluşturmak amacıyla başladığı Tarih ve Toplum Söyleşi dizisi devam ediyor. Meltem Mahallesi’nde bulunan Mehmet Erdem Dijital Kütüphane’de düzenlenen söyleşilerin 3’üncüsü AÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyesi Dr. Şanlı tarafından gerçekleştirildi. Dr. Şanlı’nın Cumhuriyetin İktisadi Kazanımları Üzerine’ başlıklı söyleşisini Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal da ilgiyle takip etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat