Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri
03 Mayıs 2021 - 13:54

 

Mustela, 1950 yılından bu yana anne ve bebek ürünleriyle ebeveynlerin en gözde markaları arasında yer alır. Özellikle hamilelik esnasında özel formülasyonlarıyla ürettikleri ürünlerle anne adaylarının yanında olan Mustela, hamilelik sonrasında da bebek bakım ürünleriyle yanında olmaya devam etmektedir.

Marka anne adaylarının bu zorlu ve hassas döneminde karşı karşıya kaldığı çatlak problemine Mustela çatlak yağı ile çözüm üretmiştir. Doğru ürün kullanımı ile çatlak görünümünü engelleyebilir ya da yeni oluşmaya başlayan çatlak görünümünü tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bebeğinizde dikkat etmeniz gereken cilt temizliği, saç temizliği ve vücut bakımı için dermokozmetik özellikteki Mustela bebek ürünlerini kullanabilirsiniz. Bebeğinizin doğduğu günden itibaren ise Mustela bebek şampuanı, pişik kremi ve bebek temizleme ürünleri ile en büyük yardımcınız olacaktır.

Mustela Pişik Kremi Özellikleri

Bebek cildi hassas ve narin bir yapıya sahip olmasından dolayı bebek bakımında en özen gösterilmesi gereken konulardan biridir. Özellikle bez değişiminin sıklıkla yapılmaması durumunda deride tahriş oluşumuna neden olabilir. Bebeğinizin huzurunu kaçıracak olan bu tahrişin önüne geçmek için sık sık bezi değiştirilmeli ve bölgenin temiz ve kuru tutulması gerekmektedir.

Mustela bebeğinizin rahatça uyuması ve keyifli zaman geçirmesi için pişik kremi ile de bebeğinizi sizin kadar düşünür. Mustela pişik kremi ve daha fazlası için https://www.welldermo.com/mustela linki üzerinden ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -