Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Namık Karamancı Fen Lisesi Erasmus Projesi ortaklarını ağırlıyor

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ NAMIK KARAMANCI FEN LİSESİ ERASMUS+ KA PROJESİ KAPSAMINDA LETONYA, POLONYA, İTALYA, HOLLANDA, BELÇİKA VE PORTEKİZ’DEN GELEN 13 ÖĞRETMEN VE 28 ÖĞRENCİYİ AĞIRLIYOR.

Namık Karamancı Fen Lisesi Erasmus Projesi ortaklarını ağırlıyor
11 Mayıs 2018 - 14:16
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesi Namık Karamancı Fen Lisesi Erasmus+ KA projesi kapsamında Letonya, Polonya, İtalya, Hollanda, Belçika ve Portekiz’den gelen 13 öğretmen ve 28 öğrenciyi ağırlıyor.

Manavgat Namık Karamancı Fen Lisesi Erasmus+ KA projesi kapsamında Letonya, Polonya, İtalya, Hollanda, Belçika ve Portekiz’den gelen 13 öğretmen ve 28 öğrenciyi ağırlıyor. “ICT: Active Learning and Teaching-Inspiring, Challenging, Terrific” isimli Erasmus+ KA projesi ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Hasan Kökçü, “2016 yılında uygulamaya başladığımız projemizin ilk öğrenci çalışma toplantısına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Okulumuzdan 2 öğretmenimizin koordine ettiği proje toplantısında 28 öğrencimiz de konuk öğrencilere ev sahipliği yapmakta” dedi.

Proje toplantısına katılan Namık Karamancı Fen Lisesi öğrencileri, “Bu proje sayesinde hem bilim ve iletişim becerilerimizi hem de sosyal ve iletişim becerilerimizi arttırma fırsatı bulduk. Bu hafta kişisel gelişimimiz için önemli olan pek çok etkinliğe ve çalışmaya katılmaktayız. Bize yeni arkadaşlar edinme fırsatı sağlayan okulumuza ve proje sorumlusu öğretmenlerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim