Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Narkotik Eğitim Tırı Alanya’da

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE DAİRE BAŞKANLIĞI’NIN UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE KAPSAMINDA HAZIRLADIĞI NARKOTİK EĞİTİM TIRI ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNE GELDİ.

Narkotik Eğitim Tırı Alanya’da
22 Mayıs 2018 - 9:46
banner

Uyuşturucuyla mücadele kapsamında hazırlanan Narkotik Eğitim Tırı Antalya’nın Alanya ilçesine park etti.

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından hazırlanarak Türkiye turuna çıkan ve Alanya’ya gelen Narkotik Eğitim Tırı’nın içerisinde özel olarak oluşturulan 40 metrekarelik modern eğitim salonuna konulan 12 dokunmatik ekranda uyuşturucu maddenin insan vücudundaki etkileri ayrıntılı bir şekilde anlatıldı. Hükümet Meydanı’nda halkın yoğun ilgi gösterdiği tırda görevli narkotik uzmanı polisler uyuşturucuyla mücadele ve korunma yolları gibi konularda gençlere, ailelere ve vatandaşlara bilgiler verdi. Ziyaretçi akınına uğrayan Narkotik Eğitim Tır’ından vatandaşlar ve gençler oldukça memnun olduğu dile getirerek yetkililere teşekkür etti.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim