Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Nebiler ve Naldöken yolu üzerine sondaj

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KORKUTELİ İLÇESİ’NE BAĞLI NEBİLER MAHALLESİ İLE NALDÖKEN YOLU ÜZERİNE SONDAJ ÇALIŞMASI BAŞLATIYOR.

Nebiler ve Naldöken yolu üzerine sondaj
27 Kasım 2018 - 9:24
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli ilçesi’ne bağlı Nebiler Mahallesi ile Naldöken yolu üzerine sondaj çalışması başlatıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli ilçesi’ndeki birçok mahalledeki su sıkıntısını Sondaj vurarak çözüm arıyor. Özellikle ilçeye bağlı Nebiler Mahallesi ile Naldöken yolu üzerine yapılacak olan sondaj çalışmasında Bozova’dan ova mahallelerine ve Korucak Mahallesine giden içme suyuna destek verecek. Korkuteli Hizmet birimi yetkilileri, “İlçeye bağlı birçok mahallede içme suyu sıkıntısı hat safhada. Bu konuda Büyükşehir Belediyemiz Nebiler Mahallesi ile Bozova’dan ova Mahallelerine ve Korucak Mahallesine giden içme suyuna destek vermek için Naldöken yolu üzerine sondaj çalışması başlatıyor. Suyun çıkmasıyla Nebiler ile ova Mahallelerdeki şebekeden faydalanan mahallerde içme suyu problemi olmayacak. Vatandaşların içme suyu sıkıntısını sondaj suyu ile çözmüş olacağız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co