Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Öğrenci ve Öğretim Görevlileri kahvaltıda buluştu

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KUMLUCA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ 1’ İNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ.

Öğrenci ve Öğretim Görevlileri kahvaltıda buluştu
30 Kasım 2018 - 11:48
banner

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk gelişimi Bölümü 1’ inci sınıf öğrencileri ve öğretim görevlileri kahvaltıda bir araya geldi.

Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk gelişimi Bölümü 1’ inci Sınıf Öğrencileri ve Öğretim Görevlileri Kumluca Belediyesi 50. Yıl Kültür Merkezi Kale Kule Tesislerinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya öğrenci, öğretim görevlileriyle birlikte Fakülte Dekanı Prof. Dr. Selma Öncel’de katıldı. Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi dekanı Prof. Dr. Selma Öncel, “Fakültemizde bu yıl Çocuk Gelişimi Bölümü açıldı. Öğrencilerimizin daha ilk yılı olduğu için onları eğitim ve öğretime hazırlamak için kahvaltı programı düzenledik. Yeni öğrencilerimiz ve öğretim görevlilerimizle birlikte düzenlediğimiz kahvaltıyla okul dışında bir etkinlik olsun istedik. Bu gün burada öğrenci ve öğretim görevlilerimizin sorunlarını dinledik. Sohbet etme ortamı bulduk” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co