Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Öğrenciden Anlamlı Destek

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE İLKOKUL 3 SINIF ÖĞRENCİSİ BİRİKTİRDİĞİ MADENİ 1 TL’LERDEN OLUŞTURDUĞU 116 TL VE BİR MEKTUBU AFRİN’DE ZEYTİN DALI HAREKATI’NA KATILAN MEHMETÇİĞE GÖNDERİLMEK ÜZERE TESLİM ETTİ.

Öğrenciden Anlamlı Destek
07 Mart 2018 - 15:44

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde ilkokul 3 sınıf öğrencisi biriktirdiği madeni 1 TL’lerden oluşturduğu 116 TL ve bir mektubu Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe gönderilmek üzere teslim etti.

Korkuteli Osman Önal İlkokulu 3/E Sınıfı öğrencisi Mehmet Karateke, 15 Temmuz anısına biriktirdiği 1 TL’lik 116 TL’lik madeni para ve bir mektubu Afrin bölgesinde Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe gönderilmek okul müdürü Hasan Karatopak’a teslim etti. Karateke, “Ben bunları 15 Temmuz anısına hatıra kalması için biriktirmiştim ama bunları benden çok bizim ve vatanımızın, bayrağımızın korunması için Afrin’de görev yapan Mehmetçiğimizin hakkıdır diye düşündüm. O edenle bu paraları Mehmetçiğimize bağışlamak istedim” dedi.

Okul Müdürü Hasan Karatopak ise, öğrencinin bu anlamlı hareketi karşısında öğrencisini tebrik etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat