Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Oğuzhan Koç, bu yılın “Domates Kralı” oldu

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ’NDE BU YIL 19’UNCUSU DÜZENLENEN TARIM VE SERACILIK FESTİVALİ’NDE SAHNE ALAN OĞUZHAN KOÇ, DOMATES KRALI İLAN EDİLDİ.

Oğuzhan Koç, bu yılın “Domates Kralı” oldu
27 Nisan 2018 - 9:52

Antalya’nın Kumluca ilçesinde bu yıl 19’uncusu düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali’nde sahne alan Oğuzhan Koç, Domates Kralı ilan edildi.

Kumluca ilçesinde bu yıl 19’uncusu düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali devam ediyor. Festival kapsamında değişik etkinlikler düzenlenirken, Karatepe Stadında gerçekleştirilen konserde Oğuzhan Koç, sahne aldı. Oğuzhan Koç, şarkılarıyla vatandaşları coştururken bu yılın Domates Kralı ilan edildi. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Oğuzhan Koç’a üzerinde 2018 Kumluca Domates Kralı yazılı bir kırmızı bir kuşak taktı. Ardından, domatesten yapılmış çelenk boynuna geçirildi. Koç’a daha sonra kaftan ve sarık takıldı.

Kumluca’nın güvenilir gıda standartlarında domates yetiştirilen bir ilçe olduğunu söyleyen Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya,”Biz her yıl Tarım ve Seracılık Festivali konserlerimizde en iyi performansı gösteren ve en çok seyirci toplayan erkek sanatçımızı Domates Kralı seçiyoruz. Bu yıl nasip sizeymiş. Bizleri ve domatesimizi unutmazsınız artık” dedi.

AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer Sanatçı Oğuzhan Koç’a sahnede domates yedirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr