Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Önce kafasına vurdular, sonra ateş ettiler

MEKANDAN ŞORTLU VE BAŞINDA ŞAPKALI ŞEKİLDE İKİ ARKADAŞIYLA DIŞARI ÇIKAN HAKAN ÇOPUROĞLU’NUN BİR SÜRE OTOPARK ÖNÜNDE KONUŞTUĞU GÖRÜLDÜ. BU SIRADA YAKINDAKİ BİR OTOMOBİLİN ÖNÜNDE BEKLEYEN BAŞKA GRUPTAN İKİ KİŞİDEN BİRİNİN SOPA,DİĞERİNİN ELİNDE POMPALI TÜFEKLE HAKAN ÇOPUROĞLU’NUN ÜZERİNE HIZLI ŞEKİLDE GELDİĞİ KAMERALARA YANSIDI.ÜZERİNE GELEN KİŞİLERİ GÖREN ÇOPUROĞLU, BELİNDEN ÇIKARDIĞI SİLAHLA YERE DOĞRU ATEŞ ETTİĞİ, ŞÜPHELİLERDEN BİRİNİN ÇOPUROĞLU’NUN KAFASINA SOPAYLA VURMASI VE DİĞERİNİN YERDEYKEN ŞAHSA ATEŞ ETTİĞİ VE SONRASINDA ARACA BİNİP UZAKLAŞTIKLARI GÖRÜLDÜ.

Önce kafasına vurdular, sonra ateş ettiler
08 Eylül 2018 - 13:18
banner

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan ünlü bir eğlence merkezinin güvenlik müdürünün öldürülme anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik müdürünün kafasına vurulan sopayla düştüğü ve ardından yerdeyken pompalı tüfekle vurulduğu görüldü.

Edinilen bilgiye göre, sabaha karşı saat 04.30 sırasında Muratpaşa ilçesi Şirinyalı Mahallesi’ndeki bir eğlence merkezinin otoparkında meydana gelen olayda, Hakan Çopuroğlu (39) ile daha önceden aralarında husumet bulunduğu iddia edilen 4 kişi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle şüpheliler, yanlarında bulunan av tüfeği ile Çopuroğlu’na ateş etmiş, yaralı şahıs kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Olay anı ise çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, mekandan şortlu ve başında şapkalı şekilde iki arkadaşıyla dışarı çıkan Hakan Çopuroğlu’nun bir süre otopark önünde konuştuğu görüldü. Bu sırada yakındaki bir otomobilin önünde bekleyen başka gruptan iki kişiden birinin sopa,diğerinin elinde pompalı tüfekle Hakan Çopuroğlu’nun üzerine hızlı şekilde geldiği kameralara yansıdı.Üzerine gelen kişileri gören Çopuroğlu’nun belinden çıkardığı silahla yere doğru ateş ettiği, şüphelilerden birinin Çopuroğlu’nun kafasına sopayla vurduğu, diğerinin de yerdeyken şahsa ateş ettiği ve sonrasında araca binip uzaklaştıkları görüldü.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi