Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ormanlık alanda cesedi bulunan genç kızın ölümü

KORKUTELİ KAYMAKAMI EROL TANRIKULU, ORMANLIK ALANDA ÇIPLAK HALDE CESEDİ BULUNAN GENÇ KIZIN ÖLÜMÜ VE GEÇTİĞİMİZ HAFTA SONU KORKUTELİ BELEDİYESPOR, KESTELSPOR MAÇI SONRASI YAŞANAN OLAYLARLA İLGİLİ TOPLANTI DÜZENLEDİ.

Ormanlık alanda cesedi bulunan genç kızın ölümü
30 Mart 2018 - 14:10

Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, ormanlık alanda çıplak halde cesedi bulunan genç kızın ölümü ve geçtiğimiz hafta sonu Korkuteli Belediyespor, Kestelspor maçı sonrası yaşanan olaylarla ilgili toplantı düzenledi.

Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce ve İlçe Emniyet Müdürü Hacı Duman ve Korkuteli Belediyespor yönetiminin katılımıyla ormanlık alanda çıplak halde cesedi bulunan genç kızın ölümü ve geçtiğimiz hafta sonu Korkuteli Belediyespor, Kestelspor maçı sonrası yaşanan olaylarla ilgili toplantı düzenledi. Toplantıda Kaymakam Tanrıkulu, battaniyeye sarılmış ve çıplak olarak toprağa gömülü vaziyette bulunan 2 çocuk annesi Dilara Kandak olayının ülke gündemi haline geldiğini söyledi. İlçede olumsuz bir olayın yaşandığını ifade eden Tanrıkulu, “Bu olay ülke gündemi haline geldi. Olaya yayın yasağı getirildi. Bunun ardından birde bir karşılaşma ve sonrasında yaşanan tatsız olaylar oldu. O güne kadar böyle bir olay olacağı aklıma bile gelmezdi. Maç öncesi toplantı yaptık, ancak olayın bu kadar büyüyeceği aklıma gelmedi. Daha öncesinde karşı tarafta bazı olaylar yaşanmış, bizlerde bunlar için önlem aldık. Körük yaptırıldı, ekstra güvenlik güçleri çağırıldı. Olay çıkmasın, can kaybı yaşanmasın diye önlem alındı. Ben bu sonucu beklemiyordum. Tek sevindirici kısmı kimse yaralanmadı, can kaybı olmadı. Hepimiz ders çıkaralım, geleceğe taşımayalım. Kulüp bizim, takım bizim, polis bizim arkadaşlar” dedi.

Konuşmaların ardından toplantı sona erdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al