Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Otelin demir korkulukları olmayınca mazgallara dadandılar

ANTALYA’NIN ÖNEMLİ TURİZM BÖLGESİNDE LARA TURİZM YOLU’NDA YAĞMUR SUYU TAHLİYE KANALLARI ÜZERİNDE BULUNAN DEMİR MAZGALLAR, GECE KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLER TARAFINDAN ÇALINDI. HIRSIZLAR TARAFINDAN DAHA ÖNCE DE DÜNYACA ÜNLÜ BİR OTELİN ALTIN SARISINA BOYANMIŞ DEMİR KORKULUKLARI ÇALINMIŞTI.

Otelin demir korkulukları olmayınca mazgallara dadandılar
19 Aralık 2018 - 11:26
banner

Antalya’nın önemli turizm bölgelerinden Lara Turizm Yolu’nda yağmur suyu tahliye kanalları üzerinde bulunan demir mazgallar, gece kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı. Daha önce de dünyaca ünlü bir otelin altın sarısına boyanmış demir korkulukları çalınmıştı.

Olay, Aksu ilçesine bağlı onlarca 5 yıldızlı otelin bulunduğu Kundu turizm bölgesinde yaşandı. Bölgede bulunan Lara Turizm Yolu yanından geçen yağmur suyu tahliye kanalları üzerinde bulunan demir mazgallar, kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı. Demir mazgalların çalınması ile oluşan boşluklar ise yayalar için tehlike oluşturmaya başladı. Hırsızlar daha öncede bölgede bulunan 7 yıldızlı bir otelin altın sarısına boyanmış demir korkuluklarını çalmıştı. Hırsızlık olayları sonrası otel yönetimi tarafından bütün korkuluklar toplanmıştı. Mahallede yaşayan vatandaşlar bölgenin güvenlik kamerası ile 7/24 denetlenmesini istedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co