Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Muratpaşa personeli amatör denizcilik eğitimi aldı

MURATPAŞA BELEDİYESİ, ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI’NIN ‘BİR MİLYON AMATÖR DENİZCİ PROJESİ’ KAPSAMINDA ÇALIŞANLARINA YÖNELİK AMATÖR DENİZCİLİK EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

Muratpaşa personeli amatör denizcilik eğitimi aldı
19 Aralık 2018 - 11:38
banner

Muratpaşa Belediyesi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın ‘Bir Milyon Amatör Denizci Projesi’ kapsamında çalışanlarına yönelik amatör denizcilik eğitimi düzenlendi.

Antalya’da denizcilik kültürünün gelişmesi için başta amatör balıkçılar olmak üzere destek ve projelerini sürdüren Muratpaşa Belediyesi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın ‘Bir Milyon Amatör Denizci Projesi’ kapsamında personeline yönelik amatör denizcilik eğitimi düzenledi. Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleşen eğitimlere yaklaşık 200 personel katıldı. Tekne kısımları ve yönleri, gemi manevrası, pusula, seyir ve denizcilik terimlerinin anlatıldığı eğitimin ardından gerçekleşen sınavda başarılı olanlar Amatör Denizcilik Belgesi almaya hak kazandı. Amatör Denizcilik Belgesi, 2.5 metreden 24 metreye kadar özel tekne kullanabilme hakkı sağlıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co