Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Otobüs şoföründen yolculara şiir gibi karşılama

ANTALYA’DA BİR TOPLU ULAŞIM ARACI ŞOFÖRÜ, KENDİ İMKANLARIYLA YOLCULARINA SÜRPRİZ HAZIRLADI. GEÇTİĞİMİZ 21 EYLÜL GÜNÜ SEFERE ÇIKMADAN ÖNCE ÇİÇEK ALAN BAHADIR MILLIK İSİMLİ ŞOFÖR, SIK SIK TARTIŞMA VE KAVGALARLA GÜNDEME GELEN OTOBÜS ŞOFÖRLERİNİN NEZAKET VE KİBARLIĞINI ÖNE ÇIKARTACAK BİR AKTİVİTEYE İMZA ATTI.

Otobüs şoföründen yolculara şiir gibi karşılama
27 Eylül 2018 - 13:02

Antalya’da Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşım şoförü yolculara şiir gibi karşılama yaptı. Kartlarını gösterip otobüse binen yolcular, şoförün uzattığı çiçeklerle şaşkına döndü.

Antalya’da bir toplu ulaşım aracı şoförü, kendi imkanlarıyla yolcularına sürpriz hazırladı. Geçtiğimiz 21 Eylül günü sefere çıkmadan önce çiçek alan Bahadır Mıllık isimli şoför, sık sık tartışma ve kavgalarla gündeme gelen otobüs şoförlerinin nezaket ve kibarlığını öne çıkartacak bir aktiviteye imza attı.

Sabah ilk seferden itibaren otobüse binen her bir yolcuya çiçek veren Mıllık, yolculardan da tam not aldı. Yolcuların kısa süreli şaşkınlık yaşadığı ancak mutluluklarının yüzüne vurduğu anlar otobüsteki güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Tüm gün devam eden çiçekli karşılama sırasında yolcularla diyalog sadece çiçek vermekle de kalmadı. Mıllık’ın adres soran yolculara verdiği nazik cevaplar, ’günaydın’ diyerek yaptığı karşılamalar da kayıt altına alındı. Bazı yolcular teşekkür edip şaşkınlığını gizleyemezken bazı yolcuların ise durumu normal karşılayıp çiçeği aldıktan sonra otobüs içinde ilerlemeleri dikkat çekti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al