Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Otobüsü durdurup yol kenarındaki görme engelli vatandaşı yolun karşısına geçirdi

ANTALYA’DA BİR OTOBÜS ŞOFÖRÜ, HAREKET HALİNDEYKEN YOL KENARINDA GÖRDÜĞÜ GÖRME ENGELLİ BİR VATANDAŞI, OTOBÜSÜ DURDURUP YOLUN KARŞISINA GEÇİRDİ. ŞOFÖRÜN BU HAREKETİ, OTOBÜSTEKİ GÜVENLİK KAMERALARI TARAFINDAN SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ.

Otobüsü durdurup yol kenarındaki görme engelli vatandaşı yolun karşısına geçirdi
06 Eylül 2018 - 16:04
banner

Antalya’da bir otobüs şoförü, hareket halindeyken yol kenarında gördüğü görme engelli bir vatandaşı, otobüsü durdurup yolun karşısına geçirdi. Şoförün bu hareketi, otobüsteki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay, dün sabah saatlerinde Kızıltoprak Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Yusuf Uzun idaresindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu taşıma aracı hareket halindeyken, yol kenarında bekleyen ve elinde baston bulunan görme engelli vatandaş, şoförün dikkatini çekti. Hemen aracı durdurup kapıyı açan ve görme engelli vatandaşa “karşıya mı geçmek istiyorsun” diye soran şoför, “evet” cevabını alınca aracından inip vatandaşı yolun karşısına geçirdi. Şoför engelli vatandaşı bıraktıktan sonra aracına binip yoluna devam etti. Tüm bu yaşananlar ise otobüsün güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim