Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Özel çocuklara özel etkinlik

ANTALYA’DA GÜVENLİ HAYAT VE GÜVENLİ GELECEK İÇİN ÇOCUK VE GENÇLER SOSYAL KORUMA VE DESTEK PROGRAMI (ÇOGEP) PROJESİ KAPSAMINDA ÖZEL ÇOCUKLARA YÖNELİK ETKİNLİK DÜZENLENDİ.

Özel çocuklara özel etkinlik
02 Ekim 2018 - 17:34
banner

Antalya’da Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek için Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) projesi kapsamında özel çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ÇOGEP projesi kapsamında

Kepez İşitme Engelliler ve Kepez Özel Eğitim Merkezi 2. Kademe Okullarından 60 engelli öğrenci ve öğretmenlere yönelik Dolphinland etkinliği düzenlendi. Özel çocukların topluma kazandırılması ve sosyalleştirilmesi kapsamında okullarından otobüs ile alınan öğrenci ve öğretmenler, Atatürk parkında bulunan

Büyükşehir Belediyesi Tesislerinde öğle yemeği yedikten sonra Dolphinland’a götürüldü. Osmanlı Müzesini gezdikten sonra çocuklar fok, yunus ve beyaz balinanın yaptığı gösterileri izledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co