Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Özel çocuklara özel etkinlik

ANTALYA’DA GÜVENLİ HAYAT VE GÜVENLİ GELECEK İÇİN ÇOCUK VE GENÇLER SOSYAL KORUMA VE DESTEK PROGRAMI (ÇOGEP) PROJESİ KAPSAMINDA ÖZEL ÇOCUKLARA YÖNELİK ETKİNLİK DÜZENLENDİ.

Özel çocuklara özel etkinlik
02 Ekim 2018 - 17:34
banner

Antalya’da Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek için Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) projesi kapsamında özel çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ÇOGEP projesi kapsamında

Kepez İşitme Engelliler ve Kepez Özel Eğitim Merkezi 2. Kademe Okullarından 60 engelli öğrenci ve öğretmenlere yönelik Dolphinland etkinliği düzenlendi. Özel çocukların topluma kazandırılması ve sosyalleştirilmesi kapsamında okullarından otobüs ile alınan öğrenci ve öğretmenler, Atatürk parkında bulunan

Büyükşehir Belediyesi Tesislerinde öğle yemeği yedikten sonra Dolphinland’a götürüldü. Osmanlı Müzesini gezdikten sonra çocuklar fok, yunus ve beyaz balinanın yaptığı gösterileri izledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -