Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Palyatif Bakım Merkezi’ne tam not

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN KENTE KAZANDIRILAN TEV KAMİLE CEPHANECİOĞLU PALYATİF YATILI BAKIM MERKEZİ’NE HASTA YAKINLARI TAM NOT VERDİ.

Palyatif Bakım Merkezi’ne tam not
21 Şubat 2018 - 14:44
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi’ne hasta yakınları tam not verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edildikten sonra bir işbirliği protokolüyle İl Sağlık Müdürlüğü’ne devredilen Palyatif Bakım Merkezi evde bakım hastaları için umut oldu. Merkezden, evde bakımı zor, kimsesi olmayan maddi imkânı bulunmayıp hastasına bakamayan vatandaşlar yararlanıyor. TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi, 40 oda ve 80 yatakla Türkiye’nin en büyük Palyatif Bakım Merkezi olma özelliğini taşıyor. Merkez, Gazi Mahallesi, Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi (Eski Huzurevi) üzerinde hizmet veriyor. Hasta ve hasta yakınları önemli bir projeyi Antalya’ya kazandırdığı için Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür ederek merkezin hizmetlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co