Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Polis Kitap Fuarında vatandaşları bilgilendirdi

ANTALYA POLİSİ, KEPEZ KİTAP FUARINDA VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRME VE BİLİNÇLENDİRMEYE YÖNELİK BİN 700 ADET KİTAP VE BROŞÜR DAĞITTI.

Polis Kitap Fuarında vatandaşları bilgilendirdi
04 Nisan 2018 - 17:28
banner

Antalya polisi, Kepez Kitap Fuarında vatandaşları bilgilendirme ve bilinçlendirmeye yönelik bin 700 adet kitap ve broşür dağıttı.

Kepez Belediyesi tarafından Mimar Sinan Kongre Merkezinde açılan kitap fuarında, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri, vatandaşları suç ve suçluyla mücadele, meydana gelen suçlara karşı almaları gereken güvenlik tedbirleri konusunda uyarmak, çocuk ve gençlerin korunmasına yönelik yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmek ve polisin halk ile ilişkilerini kuvvetlendirmek amacıyla açtığı stant açtı. Gençler ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği stantta bin 700 adet broşür, afiş ve kitapçık dağıtıldı, 2 bin 350 kişiye de bire bir bilgilendirme yapıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co