Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Polis öğrencileri bilgilendirdi

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK BÜRO AMİRLİĞİ VE TRAFİK DENETLEME BÜRO AMİRLİĞİ TARAFINDAN ORTAKLAŞA DÜZENLENEN ÇALIŞMADA, CAMİLERDE DÜZENLENEN YAZ KUR’AN KURSUNA KATILAN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK EĞİTİCİ BİLGİLER VERİLDİ.

Polis öğrencileri bilgilendirdi
20 Temmuz 2018 - 10:20
banner

Antalya’nın Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından ortaklaşa düzenlenen çalışmada, camilerde düzenlenen yaz Kur’an kursuna katılan öğrencilere yönelik eğitici bilgiler verildi.

Emniyet Ekipleri Camilerde düzenlenen Yaz Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrencilere, trafik kuralları, genel güvenlik, park’ta, bahçede ve dışarıda oynarken yabancı ve takmadıkları şahıslara karşı istismar ve kaçırma olaylarına karşı ne yapmaları anlatıldı. Çocuklara tanımadıkları şahısların rahatsız etmeleri sırasında bağırmaları veya nara atmaları tavsiye edildi.

Ayrıca öğrencilere, 112 acil arama merkezinin hangi amaçlarla kullanıldığı ve önemi anlatıldı. Eğitimlerin sonunda öğrencilere Puzzla ve su matarası hediye edildi.

Kumluca İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan, “Ülkemizde yaşanan istismar ve kaçırma olaylarından sonra ilçemizde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı çocuklarımızın daha tedbirli olmaları amacıyla bu tür eğitimlere başvurduk. Aynı olayların bir daha yaşanmaması için çocuklarımıza yönelik vereceğimiz eğitimler devam edecek” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co