Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Prof. Dr. Şafak, hasta kabulüne başladı

KULAK BURUN BOĞAZ VE BAŞ BOYUN CERRAHİSİ PROF. DR. MUSTAFA ASIM ŞAFAK, HASTA KABULÜNE BAŞLADI.

Prof. Dr. Şafak, hasta kabulüne başladı
07 Temmuz 2017 - 10:20

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Prof. Dr. Mustafa Asım Şafak, hasta kabulüne başladı.

Memorial Antalya Hastanesi akademisyen ve uzman kadrosuna Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Prof. Dr. Mustafa Asım Şafak’ı kattı. Şafak, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bölümü’nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı.

Prof. Dr. Mustafa Asım Şafak 1981- 1988 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra kulak burun ve boğaz uzmanlık eğitimini Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. 2003’te doçent, 2010’da profesör olan Prof. Dr. Şafak, profesörlük unvanını aldıktan sonra Yakın Doğu Üniversitesi’nde çalışmaya başladı. 2017 yılının Temmuz ayına kadar Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı ve Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Başkanlığı görevini sürdüren Prof. Dr. Şafak’ın çok sayıda ulusal ve uluslararası yayını ve kongre bildirisi bulunuyor. Özellikle otoloji, nörotoloji ve baş boyun cerrahisi ile ilgilenen Prof. Dr. Mustafa Asım Şafak, 2017 yılının Temmuz ayında Memorial Antalya Hastanesi’nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat