Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Rabia nineden 3 gündür haber alınamıyor

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNİN İMAMLI MAHALLESİ’NDEKİ EVLERİNDEN AYRILAN ALZHEİMER HASTASI 84 YAŞINDAKİ RABİA ŞAHİNER’DEN, 3 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR.

Rabia nineden 3 gündür haber alınamıyor
25 Aralık 2017 - 13:26
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde Alzheimer hastası 84 yaşındaki kadından 3 gündür haber alınamıyor.

Alanya’nın kırsalında bulunan İmamlı Mahallesi’nde yaşayan Alzheimer hastası 84 yaşındaki Rabia Şahiner, geçen Cuma günü öğle saatlerinde evinden çıkarak ortadan kayboldu. Bulmak için gidebileceği her yeri arayan yakınları bulamayınca, jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Yakınlarının kayıp başvurusu üzerine jandarma ekipleri, yoğun arama çalışması başlattı. Birçok kişinin ifadesine başvuran ve deliller toplayan ekipler, bugüne kadar yapılan çalışmalardan bir sonuç alamadı. Jandarma her yerde Şahiner’in bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -