Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Randevusuz görüşmede minik dansçıların şovu

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, RANDEVUSUZ GÖRÜŞME PROGRAMINDA, MİNİK 1 KATEGORİSİNDE LATİN VE STANDARTTA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN EMRE GÜNEY-RAYA DEMİRHAN ÇİFTİNİ AĞIRLADI.

Randevusuz görüşmede minik dansçıların şovu
14 Kasım 2018 - 13:10
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, randevusuz görüşme programında, minik 1 kategorisinde latin ve standartta Türkiye Şampiyonu olan Emre Güney-Raya Demirhan çiftini ağırladı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her Çarşamba Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatinde minik dansçıları ağırladı.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nca düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda minik 1 kategorisinde latin ve standartta Türkiye Şampiyonu olan Emre Güney-Raya Demirhan çifti, anneleri Olga Güney ve Ekaterina Demirhan’la birlikte Başkan Uysal’a konuk oldu. Dansın minik şampiyonları Emre Güney-Raya Demirhan çifti, randevusuz görüşmede kısa bir gösteri sundu. Başkan Uysal, 9 yaşındaki dansın minik şampiyonlarını kutlayıp, kültürden, sanattan ve spordan hiç bir zaman vazgeçmemelerini istedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co