Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Rektör Ünal: “Dünya Düzcüler bunu da açıklasınlar”

SOSYAL MEDYADA ÖĞRENCİLERE VERDİĞİ CEVAPLARLA FENOMEN OLAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL, ÖĞRENCİLERİN KENDİSİNE ATTIĞI TWİTLERE YAPTIĞI ESPRİLİ YORUMLARIYLA TÜM ÖĞRENCİLERİN KALBİNDE TAHT KURDU.

Rektör Ünal: “Dünya Düzcüler bunu da açıklasınlar”
17 Mayıs 2018 - 16:50
banner

Sosyal medyada öğrencilere verdiği cevaplarla fenomen olan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, öğrencilerin kendisine attığı twitlere yaptığı esprili yorumlarıyla tüm öğrencilerin kalbinde taht kurdu.

Öğrencisinin faturasını ödeyen, öğrencilerin yemek ve çay davetlerine katılan, dilek ve şikayetlerine anında çözüm üreten Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, bu kez de öğrencinin attığı “Yakutta meltem diye bindim otobüse döndü dolaştı yine yakutta buldum kendimi #düzenistiyoruz” tweetine “Dünya düzcüler bunu da açıklasınlar bakalım” diyerek bir kez daha gülümsetti.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal’ın her tweetinin altına “hocam yine mükemmelsiniz, efsanesiniz, aday olun sizi seçelim” yorumları yapan Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra farklı üniversite öğrencileri de sizin gibi rektör istiyoruz yorumlarıyla Rektör Ünal’a duydukları hayranlığı dile getirdiler.

Öğrencilerinin hemen her konuda kendisine tweet attığını söyleyen Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal, “göreve geldiğimden beri öğrencilerimizle sıcak ve samimi iletişimi önemsedim. Onlar da bu samimiyetimize karşılık bizlerle her konuyu paylaşıyorlar. Öğrencilerimizin tüm taleplerini değerlendiriyor, elimden geldiğince çözmeye çalışıyorum. Öğrencilerimiz çok yaratıcı, sorunlarını ya da dileklerini espri ile iletiyorlar bazen. Ben de onlara aynı şekilde espri ile karşılık vermeye çalışıyorum böylece samimi diyaloglar ortaya çıkıyor” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co