Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sabah plaja gelen işletmeci gözlerine inanamadı

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE BULUNAN İNCEKUM PLAJINDA, SABAH SAHİLE GELEN İŞLETMECİ, ŞEZLONGLARI SUYUN İÇİNDE GÖRÜNCE ŞAŞKINA UĞRADI. GECE DENİZE 10 METRE MESAFEDE BIRAKTIĞI ŞEZLONGLARI, KABARAN DENİZ SEBEBİYLE SULAR İÇİNDE KALAN İŞLETMECİ RECEP ERDOĞAN BUNU DA FIRSATA ÇEVİRİP ” MİSAFİRLERİMİZ ARTIK DENİZİN İÇİNDE YATIP GÜNEŞLENECEKLER” DEDİ.

Sabah plaja gelen işletmeci gözlerine inanamadı
06 Eylül 2018 - 11:44
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan İncekum plajında, sabah sahile gelen işletmeci, şezlongları suyun içinde görünce şaşkına uğradı. Gece denize yaklaşık 10 metre mesafede bıraktığı şezlongları, kabaran deniz sebebiyle sular içinde kalan işletmeci Recep Erdoğan bunu da fırsata çevirip, “Misafirlerimiz artık denizin içinde yatıp güneşlenecekler” dedi.

Alanya ilçesinde dün gece oluşan dev dalgalar sahildeki şezlongları su içinde bıraktı. Gece plajı kapatıp giden işletmeci Recep Erdoğan, sabah plaja geldiğinde şezlongların su içinde olduğunu gördü. 100’e yakın şezlongun neredeyse suyun içinde kaybolduğu plajda aradan saatler geçmesine rağmen çekilmeyen sular, işletmeye de farklı bir görünüm verdi. Elinde fırça ve süpürge ile sahildeki atıkları süpürmeye çalışan işletmeci Recep Erdoğan, “Gece plaj patlamış, bugün plajda değli, denizde yatıp güneşleneceğiz. Oturduğunuz zaman suyun içindesiniz, çok güzel bir ortam. Herhangi bir sıkıntı, zayiat yok ama manzara bu” dedi.

Sabah saatlerinde de devam eden dalgalar sebebiyle denize girmek isteyen yerli ve yabancı turistler cankurtaranlar tarafından fazla açılmamaları için sık sık uyarıldı ancak uyarılara rağmen denize girenlerin olduğu gözlendi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co