Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, basın emekçilerinin 24 Temmuz Basın Bayramını kutladı.

SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARI SENDİKASI (SAĞLIK SEN) ANTALYA ŞUBE BAŞKANI SİNAN KULUÖZTÜRK, TÜRK BASININDA SANSÜRÜN KALDIRILIŞININ YILDÖNÜMÜ VE ‘24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI’ DOLAYISIYLA MESAJ YAYINLADI.

Sağlık Sen Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, basın emekçilerinin 24 Temmuz Basın Bayramını kutladı.
23 Temmuz 2018 - 16:08
banner

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık Sen) Antalya Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Türk basınında sansürün kaldırılışının yıldönümü ve ‘24 Temmuz Basın Bayramı’ dolayısıyla mesaj yayınladı. Basın kuruluşlarının özgür, tarafsız, objektif bir şekilde görevlerini yaparken, ülke menfaatlerini, kamusal düzeni, toplumsal dinamikleri ve meslek ahlakını ön planda tutarak sorumlu bir yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirme görevini üstlendiğinin altını çizen Kuluöztürk, 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimi esnasında ve sonrasında tüm basının tek yürek olarak ülkelerine ve demokrasilerine sahip çıktığını hatırlattı.

Zor şartlarda çalışıyorlar

Kuluöztürk sözlerini şöyle sürdürdü: “Basın mensuplarımız; yaşadığımız bölge hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, yapılan hizmetlerin ve yaşanan problemlerin doğru ve tarafsız bir şekilde halka yansıtılması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları üstlenmektedirler. Gece gündüz demeden zor şartlar altında özveri ile çalışmaları takdire şayandır. Meslek ilkelerine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bir yayıncılık anlayışı; toplumun basına duyduğu güveni artırmasının yanında, kamuoyunun yanlış bilgilendirilmesinin de önüne geçecektir. Bu vesile ile 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramının 110. yılını kutluyor, tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -fenomega - Leke kremi -instagram aylık oto beğeni - izlenme -ko cuce forum -lohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell download

lohusa gecelikbursa avukatMegatakip

php shellshell download