Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sınav stresine adrenalin ve eğlence molası

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK SÜRECİNDE OLAN 12’NCİ SINIF ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK MOTİVASYON GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Sınav stresine adrenalin ve eğlence molası
07 Aralık 2018 - 11:50

Antalya Büyükşehir Belediyesi üniversiteye hazırlık sürecinde olan 12’nci sınıf öğrencilerine yönelik motivasyon gezilerini sürdürüyor. Kepez Baraj Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, gezi kapsamında eğlence ve adrenalin dolu bir gün yaşadı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, zorlu üniversite sınavı maratonundaki lise son sınıf öğrencilerine moral ve destekleri sürüyor. Baraj Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de bu kapsamda Türkiye’nin en büyük eğlence parkı Land of Legends’ta unutulmaz bir gün yaşadı.

Tema parkın en ilgi çekici yeri olan ve adrenalinin zirve noktası Roller Coaster’a binen gençler, sınav stresinden uzaklaşarak, adrenalin dolu anlar geçirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat