Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Şırnaklıların iftar yemeği Büyükşehir’den

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan’da, Şırnaklı vatandaşları unutmadı.

Şırnaklıların iftar yemeği Büyükşehir’den
21 Haziran 2017 - 13:24

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan’da, Şırnaklı vatandaşları unutmadı.

Antalya’lı hemşerilerine verdiği sosyal belediyecilik hizmetlerini Şırnak’a taşıyan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in kayyum danışmanlığını yaptığı Şırnak’ın daha önce de yardımına koşmuş nedeniyle zarar gören alt yapısını yenilenmesine katkı koymuştu. Antalya Şehir Tiyatrosu da Şırnak’a turne düzenleyerek, vatandaşları tiyatro ile buluşturmuştu.

Sahra aşevi Şırnak’ta

Antalya Büyükşehir Belediyesi Razaman ayında da Şırnaklıları unutmadı.Byükşehir Belediyesi,Şırnak Belediyesi’ne,tam donanımlı seyyar sahra aşevi ve 1 tır dolusu kuru fasulye,mercimek,yağ,şeker,çay ve nohut gibi temel gıda malzemeleri gönderdi.

Şırnak Belediyesi’ne gönderilen tam donanımlı sahra aş evi kapasitesi günlük 5 bin kişiye yemek çıkarabilmektedir.

5.000 kişilik günlük kapasitesi bulunan Sahra Aşevi, Şırnak şehir merkezi, Cizre, Kumçatı ve Beytüşşebab ilçelerinde vatandaşlara iftar yemeği dağıtıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al