Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sivil Havacılık Bölümü Sektörle İş Birliği Yapıyor

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE “HAVACILIKTA YER HİZMETİ: ÇELEBİ HAVA SERVİSİ” İSİMLİ SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Sivil Havacılık Bölümü Sektörle İş Birliği Yapıyor
22 Kasım 2018 - 11:00
banner

Akdeniz Üniversitesi’nde “Havacılıkta Yer Hizmeti: Çelebi Hava Servisi” isimli söyleşi gerçekleştirildi.

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Bölümü tarafından “Havacılıkta Yer Hizmeti: Çelebi Hava Servisi” isimli söyleşi gerçekleştirildi. Çelebi Hava Servisi Antalya İstasyonu’nun yöneticilerinin katıldığı söyleşide öğrenciler yer hizmetlerini, departmanları ve hizmet süreçlerini, önümüzdeki ay uygulamaya girecek olan sektör-üniversite iş birliği kapsamında gerçekleşmesi hedeflenen süreçleri işin uzmanlarından dinleme şansı buldu.

Sektör-üniversite iş birliğinin geliştirilmesi amacıyla bu etkinliği organize ettiklerini söyleyen Sivil Havacılık Bölümü öğretim elemanları Ali Ceyhun Cam ve Ferhat Aksoy, “Bölüm öğrencilerine sektörün kapılarını aralayan, sivil havacılık öğrencilerinden desteğini esirgemeyen Çelebi Hava Servisi Antalya İstasyon çalışanlarına, okulumuza ve öğrencilerimize vermiş oldukları destek ve oluşturdukları samimi ortam için teşekkür ederiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co