Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sözen’den özel çocuklara sürpriz

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA GEVHER NESİBE ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ VE DR. HÜSEYİN VURAL ÖZEL EĞİTİM OKULU ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET EDEREK, ÖĞRENCİLERE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERDİ.

Sözen’den özel çocuklara sürpriz
06 Aralık 2018 - 11:08
banner

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu öğrencilerini ziyaret ederek, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Engelliler Günü dolayısıyla Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Dr. Hüseyin Vural Eğitim Okulu’nda eğitim gören çocukları ziyaret etti. Öğrenciler, Başkan Sözen’i büyük bir sevinçle karşılayıp, hazırladıkları gösterileri büyük bir heyecanla sundu. Öğrenciler ile tek tek ilgilenen Sözen, öğretmenler ve aileleri de dinledi.

“Engelsiz Manavgat için çalışıyoruz”

Engelsiz bir Manavgat için çalıştıklarını belirten Başkan Sözen, “Bu konuda birçok proje ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. Bu projelerimizden biri olan Engelsiz Yaşam Merkezini ise Ilıca Mahallemizde en yakın zamanda hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Engelsiz Manavgat’ı sevgi ile oluşturmak için her zaman çalışmaya devam edeceğiz. Buradaki çocuklarımızın yüzünü güldürebildiysek, onların kalbine dokunabildiysek ne mutlu bizlere” diye konuştu.

Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Şerafettin Çetin ve Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu Müdürü Ali Hakan Öz ise eğitim sürecine verdiği katkılardan ve her zaman yanlarında yer aldığı için Başkan Sözen’e teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co