Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Strongman 2022 Dünya Şampiyonası Provitanya.com Katkılarıyla Tamamlandı

Strongman 2022 Dünya Şampiyonası Provitanya.com Katkılarıyla Tamamlandı
22 Kasım 2022 - 8:54

Strongman 2022 Dünya Şampiyonası Provitanya.com Katkılarıyla Tamamlandı

Dünyanın en güçlü adamlarının yarıştığı, Strongman Champions League Dünya Serisi finali 5-6 kasım tarihlerinde Sporun başkenti Alanya da Provitanya.com sponsorluğunda gerçekleşti. Dünyanın en güçlü adamlarının yarıştığı dünya finalinde Türk sporcular Fatih Karaca ve Bora Güner Türkiye adına mücadele ettiler.

Halkın ilgisi çok yüksekti

Strongman Dünya Sezon finaline, Alanya halkının da yabancı misafirlerin de ilgisi oldukça yüksek oldu. Provitanya Sporcu Gıdaları’nın protein tozu, bcaa ve sporcu aksesuarlarının ücretsiz ikram edildiği etkinlikte 11 ülkeden 12 sporcunun birbirleriyle amansız mücadelerini 7 den 70 tüm Alanya heyecan ve keyifle takip etti.


Sporun ve sporcunun Dostu Provitanya.com

Müsabakayı yakından takip eden Murat Çakır, “2005 yılından beri Akdeniz bölgesinde spor adına sayısız faaliyetlerde bulunduk, çok şükür sınırlarımız Büyük Türkiye’mizi aştı ve artık Dünya’nın takip ettiği organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz, kuruluşumuzdan bu yana Hardline, TNT Nutrition gibi sağlıklı ve seçkin markalarla çalışıyoruz. Ürünlerde yüksek kalite ve gerçek içerik değeri Provitanya Sporcu Gıdaları‘nın en hassas noktasıdır, kırmızı çizgisidir.” ifadelerini kullandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat