Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Teneffüs Park’ta Cumhuriyet coşkusu

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL’IN ÇOCUKLARA ARMAĞANI TENEFFÜS PARK, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’NI GÜN BOYU DEVAM EDECEK ANİMASYONLAR, YARIŞMALAR VE FİLM GÖSTERİMİYLE KUTLAYACAK. 28 EKİM PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK KUTLAMALAR İÇİN TENEFFÜS PARK, ÜCRETSİZ OLACAK.

Teneffüs Park’ta Cumhuriyet coşkusu
26 Ekim 2018 - 13:38

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın çocuklara armağanı Teneffüs Park, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı gün boyu devam edecek animasyonlar, yarışmalar ve film gösterimiyle kutlayacak. 28 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek kutlamalar için Teneffüs Park, ücretsiz olacak.

Muratpaşa Belediyesi ve şirketi Falez AŞ’nin Çaybaşı Mahallesi’nde 16 dönümlük bir alanda kurduğu ve yenilenen içeriğiyle Eylül ayında çocuklara yeniden “Merhaba” diyen Teneffüs Park, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı, Pazar günü, 28 Ekim’de, kutlayacak.

Falez AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nuran Yılmaz, Teneffüs Park’ın, kutlamalar için saat 09.00 kapılarını açacağını söyledi. Kutlamaların gün boyu animasyonlar, yarışmalar ve film gösterimleriyle devam edeceğini belirten Yılmaz, “Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için her yaş grubuna özel olarak hazırlanmış, pofuduk bayrak boyama ve simleme atölyesi, Atatürk resimleri çerçeve yapım atölyesi, Cumhuriyet Kupası Survivor Pentatlon Yarışması gibi birçok etkinliğimiz olacak” diye konuştu. Pazar günü saat 13.45’te seremoni de düzenleyeceklerini belirten Yılmaz, kutlamaların senaryosu Turgut Özakman’a ait ‘Dersimiz Atatürk’ film gösterimiyle sona ereceğini söyledi.

Yılmaz, ayrıca, Cumhuriyetin ilanının 95’inci yıl coşkusunu tüm çocuklarının aileleriyle birlikte yaşaması için Teneffüs Park’a girişlerin Pazar günü ücretsiz olacağını da sözlerine ekledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -