Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tramvayda 3. etap raylı sistem müjdesi

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, ŞARAMPOL’DEN TRAMVAYA BİNEREK, OTOGARA KADAR SEYAHAT ETTİ. HALKLA SOHBET EDEN BAŞKAN TÜREL, RAYLI SİSTEM 3. ETABINA YILSONUNA KADAR BAŞLAMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ MÜJDELEDİ.

Tramvayda 3. etap raylı sistem müjdesi
15 Ağustos 2017 - 12:44
banner

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Şarampol’den tramvaya binerek, otogara kadar seyahat etti. Halkla sohbet eden Başkan Türel, raylı sistem 3. etabına yılsonuna kadar başlamayı hedeflediklerini müjdeledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cumhuriyet Mahallesi Yeraltı Katlı Otoparkı temel atma töreninin ardından Şarampol Projesi’ndeki çalışmaları inceledi. Tonguç Caddesi kesişiminden SSK’ya kadar olan bölümde inceleme yapan Türel, ışıklandırma konusunda yetkililere talimatlar verdi. Bu arada esnaf ve vatandaşla sohbet eden Başkan Türel, Şarampol’ün Antalya’nın en prestijli projesi olduğunu söyledi.

Başkan Menderes Türel, Şarampol Projesi’ni denetledikten sonra, Antray’a binerek Otogar durağına kadar seyahat etti. Başkan Türel’i tramvayda karşılarında gören yolcular kısa bir şaşkınlık yaşadı. Vatandaşlar, kendilerine iyi yolculuklar dileyen Türel’e yoğun ilgi gösterdi. Seyahat boyunca Antalyalılarla sohbet eden Türel, sorun, talep ve görüşlerini dinledi.

3. etaba başlayacağız

Başkan Türel, kendisine yer vermek isteyenlere teşekkür edip, ayakta halkla sohbet ederek yolculuk etmeyi tercih etti. Vatandaşların hal ve hatırını soran Başkan Türel, özellikle 3. Etap Raylı Sistem Projesi hakkında bilgiler verdi. Türel, Varsak-Meltem arasında planlanan 3. Etap raylı sistem projesine bu yılın sonunda başlayıp 2019 yılına kadar tamamlamayı planladıklarını söyledi. Antalyalılar seyahat boyunca Başkan Türel ile selfi çektirmeyi de ihmal etmedi. Başkan Türel Otogar durağında yolculuğunu tamamladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co