Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tramvaydaki sevimli kaçak yolcu

ANTALYA’DA TRAMVAY DAHİL TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA BİNDİRİLMESİ YASAK OLAN BİR KÖPEK TRAMVAY YOLCULUĞU İÇİN SAHİBİ TARAFINDAN KAMUFLE EDİLİNCE İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI.

Tramvaydaki sevimli kaçak yolcu
17 Eylül 2017 - 14:13
banner

Antalya’da tramvay dahil toplu taşıma araçlarına bindirilmesi yasak olan bir köpek tramvay yolculuğu için sahibi tarafından kamufle edilince ilginç görüntüler ortaya çıktı.

Tramvaya binmeden önce bir kutunun içine konulan sevimli köpek, kutunun içindeki seyahat planına pek uymadı. Sahibi tarafından yolculuk süresince kucak yerine kutu içinde taşınması planlanan sevimli köpek, daha tramvaya girmeden kafasını kutudan çıkartıp yolcuların şaşkın bakışları arasında kutu içinde ilerlemeye başladı. Vücudu kutunun içinde kafası dışarıda olan köpek, yolcuların gülüşmeleri arasında sahibinin kucağında yolculuğunu tamamladı.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim