Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü, AK Parti Kepez ilçe yönetimini ağırladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı yönetimini ağırladı.

Tütüncü, AK Parti Kepez ilçe yönetimini ağırladı
28 Aralık 2017 - 13:54
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı yönetimini ağırladı.

Geçen ay yapılan kongre ile göreve gelen AK Parti Kepez İlçe Başkanı Ethem Taş, Gençlik Kolları Başkanı Serhat Eyileten, Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti. Ziyarette Tütüncü, “Teşkilatın güçlü olması belediyemizin, belediyemizin güçlü olması merkezi idaremizin, merkezi idarenin ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Erdoğan’ın güçlü olmasıyla da ümmetimiz güçleniyor” dedi.

“İslam alemi adına olumlu”

Ziyaret sırasındaki sohbette arakan konusuna da değinen Başkan Hakan Tütüncü, “Arakan ile ilgili adım atıldı. Geçen hafta Kudüs kararının çıkmış olması, partimize büyük prestij kazandırdı. Ama bunun en önemli yanı, İslam alemi adına olumlu olmasıydı. Hep beraber gayretli çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Şu anda İslam davasını müdafaa eden tek ülkenin Türkiye olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, yapılan işlerin son derece önem taşıdığına vurgu yaptı. Kimi Müslüman ülke liderinin niyeti olmasına rağmen imkanı olmadığını, kimi liderin de imkanı olmasına rağmen niyeti olmadığını belirten Tütüncü, “Niyet olup da imkan olmazsa da bir şey yapamayız. Bizim şükürler olsun ki imkanımız var. Bununla geleceği şekillendirebiliriz. Bizim sorumluluk duygusuyla geleceğe yürümememiz esastır” dedi.

Taş: “Başarımız özverili çalışmaktan geliyor”

AK Parti Kepez İlçe Başkanı Ethem Taş ise, bir önceki yönetimin kendilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu hatırlatarak, teşkilat içinde sıcak temasların korunduğuna vurgu yaptı. Bu davranışları parti içindeki beraberlikten doğan gücünü ortaya koyduğunu belirten Taş, “Siyaseti bırakan, görev arkadaşlarımız, hamdolsun bizim karşımızda değil yanımızda oluyor. Her zaman bir ve beraber olacağımızı söyledik. Hakikaten bizim partinin yüzde 50’lere gelmesinin nedeni, özverili, samimi, cefakar insanların sayesinde olmuştur” şeklinde konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co