Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü: “Çalışanlarımla gurur duyuyorum”

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARIYLA SABAH KAHVALTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

Tütüncü: “Çalışanlarımla gurur duyuyorum”
21 Kasım 2018 - 12:08
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, güzel işler yaparak Kepez’i çok ileriye taşıdıklarını belirterek, “Bu başarıda yol arkadaşlarım çalışanlarımızın emeği ve alın teri var. Mesai arkadaşlarımla gurur duyuyorum” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki şantiye binasındaki kahvaltıya, Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır ile müdürlük çalışanları katıldı. Kahvaltının ardından Tütüncü, birlikte çalıştığı personeli ile özel ortamları paylaşmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu söyledi.

“Kepez’i ileriye taşıdık”

Başkan Tütüncü, “Sizlerle yol arkadaşlığı yaparak, güzel işler ortaya koyarak Kepez’i, 2009’da göreve geldiğimiz noktadan bugün çok ileriye taşıdık. Bu başarıda hepinizin emeği ve alın teri var. Çalışanlarımla, mesai arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Daha çok çalışarak, daha çok gayret göstererek hemşehrilerimizin bizlerden beklediği hizmetleri en güzel şekilde yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız nice güzel günler temenni ediyorum.”

Tütüncü, konuşmasının ardından personeliyle günün anısına fotoğraf çekildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -