Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü kurban kesim alanlarını ziyaret etti

BAYRAM NAMAZINI MEMLEKETİ KORKUTELİ İLÇESİNDE BULUNAN ÇAYIRLI CAMİİ’NDE KILAN DAHA SONRA HEMŞEHRİLERİYLE BAYRAMLAŞAN BAŞKAN HAKAN TÜTÜNCÜ, İLÇESİNDEKİ KURBAN KESİM ALANLARINI DA ZİYARET EDEREK, KEPEZLİLERİN BAYRAMINI KUTLADI.

Tütüncü kurban kesim alanlarını ziyaret etti
03 Eylül 2017 - 11:12
banner

Bayram namazını memleketi Korkuteli ilçesinde bulunan Çayırlı Camii’nde kılan daha sonra hemşehrileriyle bayramlaşan Başkan Hakan Tütüncü, ilçesindeki kurban kesim alanlarını da ziyaret ederek, Kepezlilerin bayramını kutladı.

Başkan Hakan Tütüncü, Korkuteli’ndeki bayramlaşmanın ardından Kepez’e gelerek Zafer, Yeni Doğan ve Varsak Karşıyaka mahallelerindeki kapalı pazarlardaki kurban kesim alanlarını ziyaret etti.

Tütüncü, ziyaret sırasında çalışanların ve kurbanlarını kesen vatandaşların bayramını tebrik etti.

Kurban Bayramı’nın sevincini 8 yıldır aralıksız Kepezlilerle paylaştığını belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Bayramlar, en çok birbirimize sevgimizi söylemek için var. Kurban kesim alanlarımızda tek tek hemşehrilerimizle bayramlaştık.” dedi.

Çocuklara da çeşitli hediyeler veren Tütüncü, “Bayram en çok çocuklarla güzel. Onları hediyelerle sevindirmek büyük mutluluk. Onları hiç unutmuyoruz.” ifadesini kullandı.Tütüncü, Kepez’de bayramın sorunsuz bir şekilde yaşanması için görev başında olan personeline de teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -