Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tütüncü sitelerin taleplerini dinliyor

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, HAR HAFTA FARKLI MAHALLELERDEKİ SİTELERDE VATANDAŞLARI DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR.

Tütüncü sitelerin taleplerini dinliyor
27 Kasım 2018 - 14:06
banner

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, har hafta farklı mahallelerdeki sitelerde vatandaşları dinlemeye devam ediyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak-Karşıyaka’daki site ziyaretlerini sürdürüyor. Şule 2, Türkeş ve Yeni Eğitimciler Sitelerini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, site yöneticilerinin ve site sakinlerinin istek ve dileklerini dinledi. Hemşehrilerinin bank, çocuk oyun alanları bakım ve onarımı, toplu taşıma güzergahlarının değiştirilmesi, güvenlik ve aydınlatma gibi taleplerini dinleyen Başkan Tütüncü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki talepleri anında bürokratlarına bildiriyor.

“Hizmet için varız”

Tütüncü, site ziyaretlerine devam ettikleri Varsak bölgesinin yatırımlar ile daha da geliştiğini söyledi. Antalya’nın en büyük yatırımı olan tramvay hattının Varsak bölgesinde gerçekleştiğini vurgulayan Tütüncü, “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 112 istasyonu, polis merkezi, tam olimpik yüzme havuzu, arkeopark gibi başlıca hizmetlerimizin yanında, imar, yol ve altyapı gibi büyük yatırımları Varsak bölgemize yaptık. Daha konforlu bir yaşam isteyen hemşerilerimizin yeni beklentilerini öğrenmek için, bu ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Biz hemşehrilerimize hizmet için varız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co