Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Üçağız iskelesi hizmete açıldı

ANTALYA’NIN DEMRE İLÇESİ KEKOVA ÜÇAĞIZ BÖLGESİNDE YÜZER İSKELE HİZMETE AÇILDI.

Üçağız iskelesi hizmete açıldı
21 Mayıs 2018 - 15:32
banner

Antalya’nın Demre ilçesi Kekova Üçağız bölgesinde yüzer iskele hizmete açıldı.

Deniz Ticaret Odası (DTO) tarafından temin edilen Yüzer iskele Kekova Üçağız bölgesinde hizmete açıldı. Kekova Üçağız kooperatif üyelerinin kullanımına sunulan iskelenin açılışı dualar ile yapılırken kurban kesildi. İskele açılışı için yapılan törene Demre Kaymakamı Murat Uz, Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu, DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin ve DTO Yönetim Kurulu Danışmanı Hüsnü Çöllü, Kekova Yatçılar Deneği Başkanı Durali Aliçavuşoğlu ile çok sayıda denizci katıldı.

DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, “Kısa sürede tamamlanan çalışma ile 16 adet yıkılan iskelenin yerine yeni yüzer duba bağlandı. Bu dubalar ocak ayından beri karada duyuyordu. Yerlerine tonozdandı. Elektrik su işlemleri yapıldı. Mevcut iskele almıyordu. Bundan sonra yeri olmayan 55 tekne yeni iskelemize bağlayacak. Kısa sürede bu çalışmayı tamlamamıza olanak veren ve her fırsatta denizcinin yanında olan DTO Başkanı Tamer Kıran’a tüm denizcilerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi