Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ulupınar’a ziyaretçi akını

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Ulupınar ziyaretçi akınını uğruyor.

Ulupınar’a ziyaretçi akını
03 Ağustos 2017 - 10:56
banner

Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Ulupınar ziyaretçi akınını uğruyor.

Kemer’in Ulupınar Mahallesinde akarsu üzerine kurulu işletmeler yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Hava sıcaklığının 40 dereceleri geçtiği Antalya’da tatilciler serinlemek için doğası ve akarsuyu bulunan Ulupınar’ı tercih ediyor.Doğası, lezzeti, eğlence parkı, balık havuzu, gölet ve hayvanat bahçesiyle tercih edildiklerini ifade eden Şelale Restaurant sahibi Doğan Akkelle, günde 2 binin üzerinde tatilciye hizmet verdiklerini söyledi. 2006 yılından bu yana tatilcilere hizmet verdiklerini kaydeden Akkelle, “Dedelerim bundan 250 yıl önce gelmiş buralara. Biz onların mirasını devam ettiriyoruz. Bu bizim günlük yaşantı tarzımız, özel olarak bir şey yapmıyoruz. Konuklarımızı evimizdeki gibi ağırlıyoruz. Bizim amacımız Ulupınar’ın kalkınması, sadece bizim değil. Elektriğimizi kendimiz üretiyoruz. Yaz kış hizmet veriyoruz” dedi.

Akkelle, “Bu yıl yerli turist sayısı daha fazla. Burada hava sıcaklığı Antalya’ya göre çok daha serin. Gün boyu serin hava da sıkılmadan birçok aktivite yapılabilir. Fiyatlarımız da her bütçeye uygun.”

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -