Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Vali Karaloğlu, DÖSİAD Yönetimi’ni ağırladı

ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, DÖŞEMEALTI SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (DÖSİAD) YÖNETİMİ’Nİ AĞIRLADI.

Vali Karaloğlu, DÖSİAD Yönetimi’ni ağırladı
20 Haziran 2018 - 16:46
banner

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Döşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği (DÖSİAD) Yönetimi’ni ağırladı.

DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer ve Yönetim Kurulu üyeleri, Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette DÖSİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Vali Karaloğlu, yurt dışında yapılan iş formları ile DÖSİAD’ın Antalya’ya büyük katkı sağladığını belirtti. Karaloğlu, “Biliyorum ki bu ziyaretler ve yapılan ticari birliktelikler hem Antalya’nın tanıtımına büyük katkı sağlıyor hem de Antalyalı sanayici ve işadamlarımızın dünyadaki bir çok ülkede yeni yatırımlar ve birliktelikler sağlamasına vesile oluyor” dedi.

Vali Karaloğlu, bilişim ve yazılım sektörünün stratejik önemine dikkat çekerek, “Bilgiyi üreten gücün de sahibi oluyor. Türkiye olarak 2023 hedeflerine ulaşmak istiyorsak yazılım endüstrisinin ülkemiz için stratejik bir milli mesele olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bu yüzden iş dünyası yerli yazılımlar kullanıp işadamlarımız bilişim ve yazılım yatırımlarına yönelmelidir” diye konuştu.

Bu güne kadar 17 ülkede iş formları düzenlediklerini belirten Gültekin Gencer de DÖSİAD’ın bu farkındalığıyla birçok ülkede tanındığını belirtti.

Ziyaret sonrası DÖSİAD Başkanı Gencer ve Yönetim Kurulu, Vali Karaloğlu’na Döşemealtı halısı hediye etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co