Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Vali Karaloğlu, Kadın Aile ve Gençlik Merkezini inceledi

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, İl Müftülüğü Kadın Aile ve Gençlik Merkezini inceledi.

Vali Karaloğlu, Kadın Aile ve Gençlik Merkezini inceledi
28 Aralık 2017 - 17:20
banner

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, İl Müftülüğü Kadın Aile ve Gençlik Merkezini inceledi.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu eşi Sevim Karaloğlu ile birlikte il Müftülüğü tarafından hizmete açılan ve Kadın Aile Gençlik ve Kur’an Merkezini ziyaret etti. Ziyarette Vali Karakoğlu’na İl Müftüsü Osman Artan, Antalya İl Müftü Yardımcısı Melek Alçın ve Muratpaşa İlçe Müftüsü Celil Karaca eşlik etti.

Kadın Aile Gençlik ve Kur’an Merkezini ziyaret eden Vali Karaloğlu ve eşi merkezde uygulanan Kur’an-ı Kerim, Tefsir, Hadis, Fıkıh, Siyer, Arapça ve Tezhip derslerine katılarak İl Müftüsü Artan’dan bilgi aldı. Kurslara katılan kadınlarla sohbet eden Karaloğlu, istek ve sorunları dinledi.

Ziyaret sonunda Vali Karaloğlu’da ilk defa ziyaret ettiği Kadın Aile Gençlik ve Kur’an Merkezinde yapılan faaliyetlerden memnuniyet duyduğunu söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co