Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Vali Karaloğlu muhtarlarla bir araya geldi

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlarla buluştu.

Vali Karaloğlu muhtarlarla bir araya geldi
19 Ekim 2017 - 15:24

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlarla buluştu.

Vali Münir Karaloğlu, 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle Mahali İdareler Müdürü Oya Yılmaz ve otuza yakın muhtardan oluşan heyeti kabul etti. Muhtarlık kurumunun demokrasi ve devlet yönetiminin en temel yapı taşlarından biri olduğunu belirten Karaloğlu, tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Vali Karaloğlu, “Muhtarlık, Devlet-millet bütünleşmesinin tesisinde başrolde olduğu gibi, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması, sorunlarının çözüme kavuşturulmasında da olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Mahallelerinde, devlet ile vatandaş arasında birer köprü olan muhtarlarımız ise, ülkemizin dört bir köşesinde, devletimizin gören gözü, tutan eli olarak çok önemli bir vazifeyi yerine getirmektedir. Hiç şüphesiz, muhtarlarımız bu önemli vazifelerini hakkıyla yerine getirebilme imkânına, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği teveccüh sayesinde kavuşmuştur. Bilindiği üzere, muhtarlarımızın en üst düzeyde kabulü, hem hak ettikleri konuma ve değere kavuşmalarına hem de demokrasimizin güçlenmesine, kökleşmesine ve sağlıklı bir temele oturmasına vesile olmuştur” şeklinde konuştu.

Vali Karaloğlu muhtarların sorularını cevaplamasının ardından ziyaret sona erdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat