Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Villa Kapısı Fiyatları 2023

Villa Kapısı Fiyatları 2023
13 Mart 2023 - 11:05

Villa Kapısı Fiyatları 2023

Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen villa kapısı almak için fiyat araştırması yapıyorsunuzdur. Villa kapısı fiyatları nedir? Hangi durumlarda fiyatlar artar? Fiyatı belirleyen nedir kriterler nelerdir? Gibi sorulara birlikte yanıt verelim.

Villa Kapısı Fiyatlandırma Kriterleri

Villa kapısının fiyatını etkileyen kriterler nelerdir inceleyelim;

  • Maliyet: Villa kapısı fiyatını etkileyen ana kriter maliyettir. Villa kapısının üretildiği malzemenin ahşap veya çelikten olması veya kaplama olması veya olmaması gibi birçok durum maliyeti etkiler. Bunun yanı sıra göze hitap etmesi için kullanılan dekorasyonların maliyeti de villa kapılarının maliyetini yükseltir.
  • İşçilik/İşlemeler: Özellikle ahşap villa kapılarında birçok çeşitli işleme yer alır. Bu işlemelerin detaylılığı, kullanıldığı işçilik ve desenlerin/figürlerin fazlalığı da villa kapısı fiyatlarını etkileyen kriterler arasında yer alır. Yani kısacası ne kadar fazla ince işçilik varsa fiyatta o kadar yüksek olacaktır.
  • Üretim Esnasındaki Zamlar: Ürünlerimiz üretilirken gelebilecek zamlar da fiyat kriterleri arasında yer alıyor. Ham maddelere ve enerjiye yapılan zamlar bizzat üretimi etkilediği için imalat esnasındaki zamlar villa kapısı fiyatlarına doğrudan etki ediyor.
  • Modelleme ve Tasarım: Düz ve özen gösterilmemiş sade bir villa kapısı ile üzerine emek harcanmış gösterişli bir villa kapısının aynı fiyat olmasını beklemek doğru olmaz. Dolayısıyla fiyatı etkileyen bir diğer kriter de tasarımdır.

Villa Çelik Kapı

Çelik villa kapılarının ne kadar çok sevildiğini ve tercih edildiğini önceki içeriklerimizde bahsetmiştik. Burada da biraz değinmek gerekirse, çelik villa kapıları son zamanlarda hem sağlam olması sebebiyle hem de hoş gözükmesi sebebiyle yükseliş trendlerinde!

Depremin gündemimize gelmesiyle çelik villa kapılarına olan ilginin arttığını da söylemeden geçmeyelim. İnsanlar binasının her zerresine güvenmek istiyor, haliyle kapı da bunlardan birisi.

Özel Üretim Villa Kapıları

Tasarlanmış villa kapılarına bakmaktan sıkıldıysanız tam size göre bir başlık bu. Sizin özel isteğinize göre hazırlanmış, tasarımında bizzat yer aldığınız bir villa kapısı istiyorsanız mutlaka özel üretim villa kapı modellerinde karar kılmalısınız. 

Özel üretim villa kapılarının bir diğer özelliği ise villanıza ayrı bir hava katması olacaktır. Her noktasını özenle dekore ettiğiniz ve tasarladığınız villanızın kapısı da kuşkusuz özel olmalıdır. Tam da burada özel üretim villa kapıları sizin istediğiniz şey olacaktır.

Özel Üretim Villa Kapılarının Avantajları; Önceden hazırlanmış tasarımlar yerine tamamen sizin isteklerinize göre dizayn edilip, sizin istediğiniz malzemeler ile tasarlanmış ve üretilmiş villa kapılarına sahip olabilirsiniz. Böylece hem kendinizi özel hissetmiş olursunuz hem de misafirlerinizi karşılarken eşsiz zevkinizi yansıtmış olursunuz.

İnternet sitemiz üzerinden hem villa kapıları hakkında bilgiler elde edebilirsiniz, hem de siz değerli müşterilerimiz için ürettiğimiz modellerimizi inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan bir detay olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, temsilcilerimiz size memnuniyetle bilgi verecektir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat