Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yeşilköy’de cami temeli atıldı

ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİ YEŞİLKÖY MAHALLESİ’NDE YAPILACAK CAMİNİN TEMELİ TÖRENLE ATILDI. CAMİNİN TEMELİNE HARÇ DÖKME İŞLEMİ DUALARLA YAPILDI.

Yeşilköy’de cami temeli atıldı
17 Aralık 2018 - 17:22

Antalya’nın Kaş ilçesi Yeşilköy Mahallesi’nde yapılacak caminin temeli törenle atıldı.

Kaş’ın Yeşilköy Mahallesi merkezinde bin 200 metrekarelik araziye yapılacak 600 kişilik cami için temel atma töreni düzenlendi. Törene Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Belediye Başkanı Halil Kocaer ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Törende konuşan Başkan Halil Kocaer, “Burada hayırlı bir iş için buluştuk. Hayırseverlerimizin yerini bağışladığı camimizin temelini dualarla atacağız, ilk betonu dökeceğiz. Bu yerin bağışında emeği geçen herkese, özellikle varislere teşekkür ediyorum. Kabe-i Muazzama’nın bir şubesi olacak bu camimizin cemaatimize, Yeşilköy mahallemize, İslam alemine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İnşallah önümüzdeki Ramazan’da ilk teravih namazını burada kılacağız” dedi.

Konuşmanın ardından, okunan dualarla caminin temeli atıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al