Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Yurtdışında Gerçekleşen Dünyaca Ünlü Müzik Festivalleri

Yurtdışında Gerçekleşen Dünyaca Ünlü Müzik Festivalleri
28 Ekim 2017 - 20:33

Yurtdışında Gerçekleşen Dünyaca Ünlü Müzik Festivalleri

 

Yurtdışı seyahatlerinin en güzel yanlarından biri de bitmek bilmeyen etkinlikler ve festivallerdir. Bazı ülkelerde dünyaca ünlü festivaller düzenlenmekte ve farklı ülkelerden insanlar sadece bu festival için seyahat etmektedir. Eğer müzik tutkunuysanız, sadece müziğin gerçekleşmediği, eğlencenin doruklara çıktığı bu festivaller muhakkak ilginizi çekecektir!

Yurtdışındaki festivallerin bulunduğu tarihlerde seyahat etmek istiyorsanız, uygun fiyatlı yurtdışı turlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Müzik Festivalleri

Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali, ABD

1999 senesinden günümüze kadar Los Angeles California’da düzenlenen festival, müziğin yanı sıra sanat, eğlence ile birlikte kamp yapılmasına da ön verdiğinden dünyanın her bir köşesinden katılımcıyı ağırlamaktadır. Festival genellikle Nisan ayında iki hafta sonu olacak şekilde organize edilmekte ve biletleri satışa sunulduğu gibi tükenmektedir.

Roskilde Festivali, Danimarka

1970’li yıllarda iki öğrenci tarafından düzenlenmeye başlayan festival günümüzde ucu bucağı belli olmayan ovalar üzerinde sayısız çadırın kurularak kamp alanı oluşturulmasıyla düzenlenmekte ve festival alanında sadece müzik etkinliği değil basketbol, tenis ve futbol sahaları da kurularak isteyenlerin bu aktivitelerden yararlanması sağlanmaktadır. Ayrıca bu festivalin en çarpıcı kısmı da çıplak koşu yarışmasıdır. Bu yarışı kazanan kişiler bir dahi sene yağılacak olan festivale bedava bilet kazanmaktadırlar. Festival 24 Haziran ile 1 Temmuz arasındadır.

Sziget Festivali, Macaristan

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -